Subscribe via RSS

Objednávka

Pre rýchlejšie a správnejšie vyhotovenie vašej objednávky doporučujeme stiahnuť si objednávkový formulár, vytlačiť ho a vložiť do balíčka, ktorý k nám zasielate.

POZOR! Aktuálne máme pozastavené prijímanie objednávok nakoľko z kapacitných dôvodov nieje možné objednávku spracovať v deklarovanom termíne 14 dní. Pokiaľ sa rozhodnete zásielku napriek tmu odoslať, môžete, avšak dodanie chvíľu potrvá.

Formát PDF (pre acrobat reader, editovateľné) 560kB – STIAHNÚŤ

Formát DOC (pre word 97+, editovateľné) 402kB – STIAHNÚŤ

Formát PNG (klasický obrázok) 240kB – STIAHNÚŤ

Formát PDF obsahuje aj podací lístok, údaje sa do neho doplnia automaticky po vyplnení objednávkového formulára.  

Ak nemáte žiadnu možnosť vytlačiť si formulár, vložte do balíka rukou napísané Vaše údaje! Nezabudnite napísať všetky údaje, ktoré sú aj vo formulári.

 

O stave Vašej objednávky budete informovaný SMS správou! Potvrdíme Vám doručenie objednávky k nám a tiež expedovanie hotovej objednávky. Nezabudnite vyplniť vo formulári správne telefónne číslo. Pozor, SMS Vám nepríde ak Váš operátor blokuje reklamné SMS alebo máte túto službu zablokovanú individuálne. SMS nie sú spoplatnené avšak z vyššie uvedených dôvodov sa na nich nespoliehajte. Ak Vám SMS nepríde do 5 prac. dní, doručenie zásielky si overíte online na webe Slovenskej pošty TU.